قوانین

1-پس از پایان دوره و قبولی در آزمون نهایی، گواهی معتبر پایان دوره توسط مرکز آموزش­های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز صادر خواهد شد.

2- گواهینامه پایان دوره درصورت اخذ نمره قبولی و عدم غیبت بیش از حد مجاز صادر خواهد شد.

3-تاریخ شروع دوره­ ها تقریبی بوده و ممکن است دوره با تأخیر برگزار شود.

 4-دوره‌های فوق در صورت رسیدن به حد نصاب برگزار می­شوند و در غیر این صورت کل شهریه پرداختی مسترد می­گردد.

5- پس از ثبت نام در دوره به هیچ وجه امکان انصراف از دوره و استرداد شهریه وجود ندارد

6- دانشگاهیان دانشگاه شیراز می‌توانند با بارگذاری تصویر کارت دانشجویی یا پرسنلی خود در ثبت‌نام اینترنتی یا تحویل کپی کارت در ثبت‌نام حضوری، از تخفیف استفاده کنند.

 

 پس از تشکیل دوره دانش پذیر مکلف به پرداخت کامل شهریه می باشد و در صورت اعلام انصراف یا عدم حضور در دوره به هیچ وجه شهریه مسترد نمی گردد7 -استفاده از تلفن همراه در کلاس های درس ممنوع است و دانش پذیران بایستی در کلاس حضور موثر و فعال داشته باشند. در صورت تخطی از این قانون، مرکز از ارائه گواهی دوره به شخص معذور خواهد بود.

8-مسئولیت حفظ و نگهداری از فضای آموزشی، تجهیزات و امکانات به عهده دانش پذیر بوده و درصورت بروز هرگونه خسارت احتمالی، مسئولیت جبران خسارت متوجه شخص می گردد.

9-دانش پذیران موظفند در مدت حضور در مرکز آموزشهای آزاد و تخصصی دانشگاه، کلیه موازین اخلاقی و قوانین دانشگاه را رعایت کنند.

10-در صورتیکه دوره به حد نصاب لازم نرسید، مرکز آموزش های آزاد و تخصصی مختار است دوره را به تعویق اندازد یا لغو نماید و در صورت لغو دوره مبلغ شهریه دانش پذیران را مسترد نماید و دانش پذیران اجازه هر گونه شکایتی را از خود سلب می نمایند.